Сходи та столярні вироби

Повернення товару


Повна гарантія на всі товари Салону Домашнього Затишку

Згідно норм Закону «Про захист прав споживачів», кожен українець має законну можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар ТМ Салон Домашнього Затишку, якщо він з якоїсь причини не підходить покупцю. До категорій товарів,які підлягають поверненню в 14 денний термін належать:

Дані правила обміну та повернення поширюються на товар придбаний в Салон Домашнього Затишку належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»)

 

Порядок обміну/повернення товару:

Згідно із законом «Про захист прав споживачів», кожен покупець протягом двох тижнів може звернутися в Салон Домашнього Затишку і замінити товар з переліку вище, який йому не підійшов, на інший, або віддати покупку продавцю і отримати свої гроші назад. Після закінчення двотижневого терміну повернення можливе тільки за гарантією.

Якщо на момент звернення аналогічного товару для заміни немає в продажу, покупець має право:

 • купити будь-яку іншу продукцію з асортименту магазина (з розрахунком вартості)

 • обміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні потрібного товару в продаж

 • повернути виріб і отримати назад гроші у розмірі вартості повернутої продукції

Салон Домашнього Затишку гарантує розгляд кожного звернення покупця стосовно повернення/заміни товару. За умовами повернення грошових коштів за товар належної якості покупцеві необхідно виконати декілька дій:

 • звернутися до продавця і написати заяву на повернення коштів (як правило, в магазині є стандартний бланк повернення, в якому необхідно вказати персональні дані)

 • повернути придбаний товар в цілій упаковці і з повною комплектацією, зазначеною в технічній документації (техпаспорті)

 • надати квитанцію про покупку, товарний або касовий чек

Відповідно до закону, при поверненні товару належної якості розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на момент купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві в день повернення покупки (розірвання договору). Якщо у продавця чи касира магазину немає можливості повернути гроші відразу — виплати проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення. Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата — банківським переказом на зазначені покупцем у заяві реквізити або готівкою (грошима). У випадку безготівкової (онлайн-оплати) товару, грошові кошти повинні повернутися на банківську карту протягом семи днів, однак цей термін може бути збільшено через затримки, пов’язані з обробкою транзакцій.  Кошти оплачені Замовником за доставку товарів поверненню не підлягають.

Для повернення або обміну зверніться будь-ласка до  нас для отримання подальших інструкцій:Тел/вайбер +380679911211

 

Для категорій товарів Сходи, Стінові панелі, Меблі, Столи, Двері, Освітлення, Підлога та Двері міжкімнатні, двері вхідні виготовлені під індивідуальне замовлення згідно з законом України «Про захист прав споживачів» повернення та обмін не передбачено, оскільки ці товари виготовляються під індивідуальне замовлення споживача та регулюються особливими умовами Гарантії та сервісного обслуговування ТМ Салон Домашнього Затишку.

 

Умови гарантії та сервісного обслуговування

Салон Домашнього Затишку гарантує ідеальний вигляд з дотриманням умов гарантії на такий термін:

 • Сходи 25 років

 • Двері 0,5-3 роки. Залежно від ТМ виробника

 • Меблі 1 рік

 • Столи 1 рік

 • Стінові панелі 1 рік

 • Підлога 1 рік

 • Освітлення 1 рік

 • Ручки 1 місяць

  

Випадок визнається гарантійним або негарантійним експертом Салону Домашнього Затишку після проведення експертизи виробу та його монтажу на об’єкті, та підтверджується письмово висновком експерта про результат експертизи.

Виїзд експерта на об’єкт оплачується Замовником окремо.

Проведення експертизи на об’єкті Замовника проводиться безкоштовно.

 Гарантійні випадки :

1. Зміна геометрії

2. Руйнування конструкції

3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні або дереві шириною більше 1см.

 

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії) :

1.  Якщо пошкодження носить механічний характер , або внаслідок механічних впливів.

2. Зміна конструкції , зміна встановлених заводом - виробником розмірів шляхом його підрізування по висоті і / або ширині. Самовільний ремонт, внесення змін в конструкцію виробу.

3. Внаслідок порушення черговості технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт ( обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.)приміщень. Рекламації по товарах встановлених в таких приміщеннях розгляду не підлягають, і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару .

4. Неправильна експлуатація , порушення технології установки і монтажу.       

 

Важливо! Гарантія є дійсною за наявності платіжних документів та оригіналу рахунку - фактури із справжньою рекомендацією з печаткою фірми - продавця. Якщо випадок буде визнаний гарантійним , то ремонт виконується безкоштовно . Якщо випадок було визнано не гарантійним, то компанія Салон Домашнього Затишку може Вам надати послуги з реставрації та ремонту товару за додаткову оплату.

 

Шановний клієнт, якщо Ви вважаєте, що у Вас стався гарантійний випадок, зконтактуйте будь-ласка з нами для отримання подальших інструкцій: Тел/вайбер +380679911211

 

 Рекомендації по експлуатації, зберіганню виробів 

 Шановний покупець , Гарантія набуває чинності в день покупки виробу та дійсна протягом зазначеного терміну. Покупець має право вимагати виконання гарантійних зобов'язань, якщо він ретельно дотримувався всіх інструкцій з догляду за виробом. Термін експлуатації виробу при дотриманні всіх вимог не обмежений. Виробник забезпечує ремонт або заміну виробу у разі виявлення дефектів виробничого характеру. Характер пошкодження встановлюється експертизою. Комплектність виробу перевіряється покупцем при отриманні товару. Право власності на товар переходить від Продавця до Покупця в момент отримання товару. Монтаж  і подальша експлуатація виробу повинна проходити при температурі повітря від + 15 до +30 градусів за Цельсієм, при відносній вологості повітря від 30 до 70%.

Дотримання наведених нижче правил транспортування, складування і установки гарантує його тривалу і безпроблемну експлуатацію , а також застосування умов гарантійного обслуговування.

 1. Монтажом виробів повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.

2. Вироби необхідно берегти від потрапляння прямих сонячних променів , високих температур і намокання.

3. Переміщення виробів проводиться тільки на вазі або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення волоком не допускається.

4. Монтаж дозволено здійснювати в приміщенні з нормальною вологістю , в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлювати вироби під час або до проведення ремонтних робіт ( оштукатурювання , фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.) , а так само протягом трьох днів після їх завершення .

5. Рекомендується на 3-4 дні покласти вироби в приміщення , де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури. 

6. Експлуатація повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65 % при температурі від 15С до 40С .

7. У процесі експлуатації виробів не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них , що викликають їх пошкодження .

 В процесі експлуатації виробів бажаний догляд та обробка їх лише спеціалізованими засобами, що покращує зовнішній вигляд і збільшує довговічність експлуатації.

 При порушенні вищевказаних гарантійних умов рекламація або заміна виробу відбувається за рахунок покупця.

Претензії за зовнішнім виглядом приймаються тільки в момент отримання товару.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Дякуємо, що обрали Салон Домашнього Затишку. Та радимо дотримуватися цих простих правил для того, щоб наші вироби прослужили Вашому дому багато десятиліть.

Салон Домашнього Затишку - все для затишного ремонту вдома!

Наші переваги
Фахова
консультація
Індивідуальний
підхід
Комплексні
рішення
Доставка
по Україні
Офіційна
гарантія