Сходи та столярні вироби
  • Українські двері в ОАЕ компанія дистрибютор Імпорта

Українські двері в ОАЕ компанія дистрибютор Імпорта

Українські двері в ОАЕ компанія дистрибютор Імпорта

Друзі чудова новина, відтепер укрїнські виробники дверей та меблів мають надійного дистрибютора в Об’єднаних Арабських Еміратах та країнах Перської Затоки- компанія Імпорта. 

Україна налічує більше 5000 виробників меблів та дверей і кожна з цих компаній зараз переживає нелегкі часи, тому що український бізнес здебільшого орієнтований на українських споживачів. А для відновлення України надзвичайно важливою є стабільна робота саме українських виробництв, бо це робочі місця для людей, податки для держави, та стабільна економіка для країни. Компанія Імпорта ставить собі за мету з’єднати довгостроковою співпрацею українських виробників та закупологів з сфери HORECA, будівництва житлової нерухомості, комерційних покупців з країн Близького Сходу та Африки. Українські виробники давно вміють виготовляти меблі та двері на рівні з провідними європейськими брендами і ми підтверджуватимемо це в Об’єднаних Арабських Еміратах. Розуміючи реалії взаємодії з клієнтами Близького Сходу, яким особливо важливо бачити постачальника та його присутність в регіоні Імпорта створили екосистему,  популяризують партнерство для українських виробників з покупцями та закупологами з країн Близького Сходу.

Українським виробниками компанія Імпорта як дистрибютор буде корисною в проведенні перемовин та представленням інтересів, організацією поставок, експортно-імпортних операцій та митним очищенням товарів на ринку Близького Сходу.

Якщо Вам та вашій компанії потрібна така підтримка звертайтеся тел +971581412366 або на мейл дистрибютора importa.sales@gmail.com сайт https://importa.ae

Наші переваги
Фахова
консультація
Індивідуальний
підхід
Комплексні
рішення
Доставка
по Україні
Офіційна
гарантія