Сходи та столярні вироби

Про Нас


Затишок- таке багатогранне слово, яке наповнює наш дім особливим змістом.

Затишок - це безцінні сімейні вечори проведені  в родинному колі, або колі друзів вдома. Це комфорт та безпека для твоєї родини. Це і батьківська оселя наповнена спогадами дитинства, це  і перша своя власна квартира, хоч і невелика але - своя.

 Це й просторий заміський будинок в якому знайдеться окрема спальня кожному в сім’ї, і кімната - номер в готелі, де ви проживатимете на цих вихідних. 

Домашній затишок він може бути всюди, де відчуваєш себе як вдома. 

 А чи звертали ви увагу на наш такий кольоровий та нестандартний логотип?

Можливо він Вам щось віддалено нагадує. Придивіться уважніше, основу нашого логотипа складає спектр кольорів, який кожен з нас бачив на уроках фізики в школі. Білий колір відсутній в природі світла як окремий колір, його утворює поєднання всіх кольорів спектру. Так і домашній затишок уособлює поєднання багатьох невід’ємних складових у навколишньому інтер’єрі. Салон Домашнього Затишку поєднав для Вас в своїх стінах всі можливі різновиди дверей, вікон, аксесуарів, декору для стін, підлоги, металовиробів та навіть меблів і все задля Вашого домашнього затишку. 

Ще з 2009 року ми допомагаємо створювати затишок в домівках львів’ян. Пишаємося бездоганною репутацією перевіреною десятиліттями.Та допомагаємо народжуватися та розвиватися українським якісним брендам виробникам. 

Безмежно вдячні Вам за довіру та співпрацю усі ці роки. Ми той магазин, який рекомендують друзям, сусідам, родині, ті люди які знають, що не завжди головне вартість, але безсумнівно головне-зміст. Пишаємося своєю галицькою локальністю. 

Та чекаємо Вас за адресою

м.Львів, вул.Шевченка 120

Наші переваги
Фахова
консультація
Індивідуальний
підхід
Комплексні
рішення
Доставка
по Україні
Офіційна
гарантія