Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Масивна Дошка технологія.

Асортимент дерев'яних підлог в Україні досить багатий. Легко і просто купити підлогові покриття, пропоновані виробниками з усіх кінців світу - європейськими, американськими, азіатськими (Індонезія, Китай, Бірма).

 

Сьогодні на ринку представлені наступні види підлогових покриттів з деревини: масивна дошка, паркетна дошка (тришарова і двошарова інженерна з основою з фанери) і штучний паркет (у тому числі художній). Престижними вважаються підлоги з масивної дошки і художній паркет. Воно й не дивно Масивна дошка повністю складається з цінної породи деревини, в той час як паркетна тільки на одну третину Масивна дошка служить довше і може бути перешліфувати до 5-7 разів за весь термін служби. Для масиву товщиною 20 мм термін служби досягає 100 і більше років. Паркетна ж дошка менш примхлива до клімату в приміщенні, проте термін її служби не перевищує 30-35 років.

Найбільш популярна товщина масивної дошки коливається від 20 до 22 мм. Масивна дошка виготовляється переважно з дуба - це одна з найтвердіших видів деревини в Україні. Вона дешевша, ніж екзотичні породи, а за якістю ні в чому їм не поступається.

Найдемократичніша і популярне серед вітчизняних споживачів покриття - паркетна дошка. Популярність її пов'язана і з доступною ціною, і з не надто великими витратами на укладку. Укладання паркетної дошки раз у п'ять дешевше, ніж укладання масиву, хоча за ціною матеріали близькі. Фахівці стверджують, що за престижністю паркетна дошка сьогодні наближається до масиву, оскільки і асортимент досить великий, і діапазон цін широкий.

Штучний паркет і раніше не виходить з моди, а від масивної дошки він відрізняється, насамперед, розмірами: характерна довжина ламелі більше 900 мм. Можна сказати, що паркет і паркетна дошка - це дво- або тришарова конструкція, яку можна укладати плаваючим способом (Не приклеюючи до основи). Масивна дошка і штучний паркет повинні неодмінно кріпитися. Н

Пік популярності художнього паркету припав на кінець 1990 року початок 2000 років. Виробництво і укладання такої підлоги - досить дороге задоволення і технологічно складний процес. До того ж зустрічається художній паркет з деталями ручної роботи. Фахівці рекомендують ретельно відбирати майстрів і спочатку готуватися до тривалого процесу укладку, підсумками якого стане міцна, стабільна і красива підлога.