Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Стилі металевих сходів та їх переваги

Стилі металевих сходів та їх переваги

Стилі металевих сходів

 

Хай-тек. Складаються з елементів чіткої геометричної форми. Матеріали для виготовлення таких сходів - полірована нержавіюча сталь, метал з порошковим напиленням.

Класика. Мають симетричну конструкцію з фігурними балясинами, античним орнаментом. Виготовляються з литого, кованого або прокатного металу в комбінації з каменем і деревом.

Барокко. Декоруються складними ажурними елементами, рослинним орнаментом, розписом та інкрустацією. Сходи виготовляється з кованих і литих елементів.

Модерн. Декоровані асиметричними елементами, що нагадують в'юнкі рослини. Матеріали для виготовлення сходів - чорні і кольорові метали в комбінації з каменем і деревом.

Зразки сходів на металевій основі виготовлених нашими спеціалістами ви можете переглянути тут

 

Переваги сходів з металу

Безпека використання.

У конструкції сходів з металу використовуються ребра жорсткості, що перешкоджають деформації і вібрації сходового маршу.

Міцність матеріалу.

Термін служби сходів, виготовлених зі сталі, алюмінію та інших видів металів становить понад 25 років.

Нанесення порошкових покриттів, обробка антикорозійними засобами і природне утворення оксидної плівки перешкоджають руйнуванню конструкції.

Можливість комбінування. Металеві сходи декоруються ковкою, каменем, склом або деревом, а сходинки можуть бути зроблені з масиву дерева, каменю, скла та ін.

Інші статті