Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері.

Останнім часом в сучасних інтер'єрних дизайнах все більше використовується відкритий простір, тим не менш, жоден будинок, жодна квартира не обходиться без міжкімнатних дверей, які в свою чергу є завершальним елементом внутрішнього дизайну інтер'єру. Завершальним, але не останнім по значимості.

  •  Як вибрати двері?
  •  З якого матеріалу вибрати двері?
  •  Якого кольору повинні бути двері?

   Це лише мала частина питань, на які належить знайти відповіді, роблячи свій вибір.
Одночасно купуючи міжкімнатні двері, слід пам’ятати що вони не тільки повинні підходити під інтер'єр і приносити естетичне задоволення, а й виконувати практичні функції, так як двері - це те, що щодня піддається фізичним діям і в прямому сенсі, майже постійно знаходяться в русі.
Для початку необхідно визначитися з різновидом матеріалу, з якого буде виготовлене дверне полотно. Це може бути масив дерева, шпоновані двері, ламіновані двері, двері з МДФ, всього цього достатньо на ринку дверей Львова.
Як правило, починаючи вибирати міжкімнатні двері, багато хто керується принципом «Чим дорожче, тим краще». До недавнього часу вважалося, що по-справжньому красиві і якісні двері можуть бути тільки з цілісного масиву натуральнго дерева.
При активному розвитку сучасних технологій в області виробництва дверей це вже не зовсім так. Сучасні матеріали, використовувані при виробництві міжкімнатних дверей, дозволяють виготовляти двері за якістю і дизайном, такими, що нічим не поступаються дверям з натуральної деревини, а за деякими параметрами навіть перевершують їх. Теза «якісні міжкімнатні двері коштють дуже дорого» не відповідає дійсності.
Двері з цілісного масиву натуральної деревини дуже міцні та довговічні. Встановлені в будинках вони служать не одному поколінню. Елітні двері з дерева - це класика, яка завжди відповідає за солідність приміщення, а також мають потужний, вражаючий зовнішній вигляд. Але серед основних недоліків дверей з масиву можна виділити високу цінову категорію, залежність від температурних коливань і складність в установці. Крім того, велика вагу міжкімнатних дверей з масиву хоч і передбачає використання дорогої надійної фурнітури, зокрема дверних петель, але з плином часу все одно призводить до того, що двері просідають під своєю вагою, і їх необхідно регулювати.
   Шпоновані двері зовнішнім виглядом простіші від дерев'яних дверей, але при цьому ціни на них більш доступні для покупців. В результаті чого, вибираючи між міжкімнатними дверима з масиву і шпонованими, найчастіше перевага віддається дешевшим шпонованим дверям.
   Технологія виготовлення шпонованих дверей практично повністю дозволяє передати зовнішній вигляд дверей з масиву натуральної деревини, так як верхній шар дверного полотна покривається листами шпону. А шпон, в свою чергу, є тонким зрізом натуральної деревини різних порід: дуб, сосна, горіх, бук і т.д .... Відмінністю може служити більш легка вага дверного полотна. Це пов'язано з технологією виробництва і використовуваними матеріалами в якості наповнювача.
   Так само як і двері з масиву натуральної деревини, шпоновані міжкімнатні двері чутливі до змін клімату в приміщенні. Зміна температури, вологості впливають на їх стан і зовнішній вигляд. Пряме попадання сонячного світла може призвести до зміни кольору дверей.
   Найдешевшими дверима вважаються ті, які ламіновані плівкою, на основі паперу, або ПВХ плівки.
Двері, які ламіновані папером не дуже довговічні, погано чистяться і миються. До всього цього на таких дверях видно тріщини і відколи. Також помітні стики і з'єднання. Це покриття не дуже приємне на дотик і мало нагадує структуру дерева. Найбільше достоїнство у ламінованих дверей це низька ціна.
Більше позитивних рис і якостей має ламінація - полімерна (ПВХ) плівка для покриття дверей. Таке покриття майже не відрізняється від шпону. Даний матеріал вважається більш якісним, ніж попередній. Цей матеріал з часом не деформується, а до коливань температури і вологи він найменш чутливий. Подібне дверне покриття стійке до сонячного та ультрафіолетового світла, його легко чистити. Хоча ламіновані двері з таким різновидом покриття можуть витримувати великі механічні та ударні навантаження, все ж подряпини, відколи й невеликі вм'ятини, на таких полотнах помітні в значній мірі. У разі пошкодження верхнього матеріалу воно не підлягає відновленню.

 

Інші статті