Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Вхідні двері. Поради експерта

Вхідні двері. Поради експерта

Якщо ви хочете встановити двері в свою квартиру або будинок, Ви завжди повинні пам'ятати, що такі двері виконують відразу кілька функцій, які слід враховувати при виборі:

По-перше, дверна конструкція повинна стати Вашим захистом від навколишнього світу, тобто володіти відмінною тепло-і звукоізоляцією.

По-друге, виріб повинен стати чудовим, стійким і надійним захистом від людського фактора. Тобто від злому, крадіжки, небажаного проникнення до Вашого житла.

По-третє, двері є Вашим лицем, тому варто звертати увагу і на зовнішній вигляд дверей.

Згідно сучасній практиці, більшість людей вибирають такі двері, які б виконували саме другу функцію, так як безпека Вашого здоров'я, життя і, звичайно, майна - це те, що є основною вимогою до вибору дверної конструкції. Останнім часом у Львові, стало актуально купувати і встановлювати броньовані двері для квартири. Багато хто може здивуватися, тому що такі конструкції найчастіше застосовуються для входу в банківські заклади, касові, складські та виробничі приміщення. Що стосується вхідних броньованих дверей в квартиру, то такий варіант для приватної оселі - хороше рішення, яке підкреслить Ваше серйозне ставлення до свого особистого життя та охорону свого майна.

При виборі вхідних дверей, не варто економити, так як ця конструкція повинна бути виконана найкращим чином, щоб Ви були впевнені, що в Ваше житло не потраплять зловмисники й не заподіють Вам шкоди. А для цього не слід купувати броньовані двері для квартири, яких на даний момент величезна кількість на будівельному ринку (як приклад - китайського виробництва)

Якщо ви вирішили купити металеві вхідні броньовані двері, то повинні знати, що:

- Загальна товщина металевих дверей повинна бути не менше 40 мм;

- Петлі кріплення повинні бути виконані зі сталі;

- Двері повинні бути оснащені протизнімними анкерними штирями;

- Товщина зовнішнього обшивального сталевого листа повинна бути 1,5 - 2 мм, і більше;

- Кількість ребер теж немаловажливий показник - необхідно мінімум 2 вертикальних і 1 горизонтальне;

- Дверні наповнювачі та утеплювачі повинні мати товщину не менше 30 мм;

- Зовнішні двері повинні мати два надміцних замка, причому вони повинні бути різного типу;

- Кожен замок повинен забезпечуватися протизламними анкерними штирями;

- Важливим моментом є те, що двері вхідні броньовані повинні бути встановлені правильно, а для цього краще наймати людей тієї компанії, у якої придбали двері, так як співробітники знають, як працювати з виробами, які належать їх салону.

Якщо Вам потрібні міцні та надійні вхідні двері, тоді наш салон може запропонувати Вам броньовані двері для квартири, які виготовляються на власному виробництві з використанням найякісніших матеріалів: розжареної сталі і сейфових замків.
Потрібно сказати, що на Львівському ринку, наші двері зарекомендували себе з відмінного боку, кожен хто купив у нас двері - не пошкодував про свій вибір. І це не дивно, так як всі двері ми виготовляємо під індивідуальне замовлення, заздалегідь обговорюючи побажання замовника. Незважаючи на те, які двері потрібно виготовити, можете бути впевнені, що вони будуть виконані по всім прийнятим нормам, і стануть Вашим надійним захистом і гордістю, оскільки всі двері крім надійності мають стильний зовнішній вигляд. Також можливий монтаж по Львову та Львівській області, а доставку нашої продукції здійснюємо по Україні.

Інші статті