Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Вибір дерев'яних вікон

Вибір дерев'яних вікон

Робляючи вибір дерев'яних вікон, слід звертати увагу на віконні аксесуари, а також зробити огляд готових елементів. Перед тим, як приступити до вибору конкретного вікна слід ознайомитися з виробничим процесом, і, якщо компанія серйозна, то дане прохання буде задоволено .

Слід враховувати, що кожне дерев'яне вікно має свою марку, і це має на увазі, що у кожного придбаного виробу повинно бути найменування. Щоб відрізнити добротне дерев'яне вікно від неякісного аналога, слід звернути увагу на деревину. Застосовуване для створення рам дерево не повинно мати серцевини, а відрізнити подібний дерев'яний брус можна по замкнутих дерев'яним кільцям .

Крім того, в брусі, застосовуваного для створення вікна, не повинно бути ні смоляних кишень, ні сучків. Найчастіше, для виготовлення дерев'яних вікон застосовують Ангарська сосна, що володіє більш щільно розташованими річними кільцями, ніж у звичайної сосни. Також відрізнити якісне дерев'яне вікно можна по проведеній обробці дерев'яного бруса.

Поверхня дерева не повинна мати потоків фарби, володіючи гладкістю поверхні, в той час як штапик повинен дуже щільно приставати . Для дерев'яного вікна неприпустимо застосування для кріплення штапика цвяхів. Також слід враховувати, що підгонка стиків вертикального і горизонтального бруса повинна бути оптимальною, а ущільнювач не повинен виступати з пазів у вікні.

Визначити ущільнювач для вікна, що володіє низькою якістю, можна по блиску і маслянистості.

Про те, що при створенні дерев'яного вікна була застосована фурнітура китайського виробництва, свідчить нерівномірність забарвлення замків. У ході виробництва подібних замків для вікон застосовують низькопробні метали, в результаті чого замок з часом тріскається.

Використовуваний при створенні дерев'яних вікон Drevych брус має 70-80 міліметрову товщину, що дозволить подібному вікну не промерзати в зимовий період часу. Використовуваний для створення дерев'яного вікна склопакет зобов'язаний бути товщиною, не менше, ніж 26 міліметрів, у той час як фурнітура повинна використовуватися дрібного заглиблення. У разі бажання відремонтувати дерев'яне вікно, ремонт обійдеться в половину ціни нового вікна.

Основні проблеми з дерев'яними вікнами, викликані неякісно проведеними монтажними роботами, виявляються в тому, що елементи погано прикріплюються анкерними болтами як до стін, так і до інших кріплень, а також у тому, що на віконних відкосах утворюються тріщини.

Утворення тріщин є результатом погано виконаної теплоізоляції, створюваної між стіною і дерев'яним вікном. До проблем з дерев'яними вікнами можна віднести і відсутність із зовнішнього боку пластикових заглушок.

Інші статті
 • Сходи. Типи сходів
  Сходи. Типи сходів
  Сходи можна класифікувати за різними критеріями: по конфігуації, за способом функціонування, по матеріалу, за способом кріплення, за формою та інше.. У даній статті розкриваємо найтиповіші види сходів та їхні різновиди
  Сходи. Типи сходів
 • Міжкімнатні двері.
  Міжкімнатні двері.
  Як вибрати двері? З якого матеріалу вибрати двері? Якого кольору повинні бути двері?
  Міжкімнатні двері.