Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Переваги міжкімнатних дверей з масиву дерева

Переваги міжкімнатних дверей з масиву дерева

             Ми живемо в світі сучасних наук та технологій, де панує  хімія, яка все більше і більше захоплює ринки, заміняючи усе природне на штучне, забираючи в нас природність матеріалів, підвищуючи  ризик захворіти на усілякі захворювання, в т.ч. і алергічні. Тому не дивно, що останнім часом, питання екологічності своєї домівки, свого помешкання стає все актуальнішим і майже кожен покупець звертає увагу на матеріал, з чого зроблений той чи інший товар, його складові та речовини, які використовується в процесі виготовлення.
             Одним з найпоширенішим матеріалом, який нас оточує вдома, який ми використовуємо в своїх домашніх будівельних та інтер’єрних рішеннях – це вироби з деревини. Важко уявити свою оселю без неї, вона усюди - вікна, двері, меблі, підлога, сходи... Деревина - універсальний матеріал, вона природня і тому – екологічна, міцна, зовнішньо - елегантна, легка і що особливо важливо – «дихаюча», завдяки своїй пористості.  
Процес виготовлення будь-якого виробу з дерева потребує  його обробки різноманітними речовинами, починаючи з антисептиків, щоб обмежити негативний вплив вологи, прямого сонячного проміння, комах, високих температур, мікроорганізмів (бактерії, цвілі, грибків, недостатньої вентиляції), далі йде - тонування та лакування (або воскування).

             «Салон Домашнього Затишку» пропонує Вам продукцію міжкімнатних дверей т.м. Древич (Drevych) з масиву деревини: сосни, вільхи, дуба, які відповідають основним сучасним вимогам  екологічності, застосовуючи тільки натуральні масла та віск німецької фірми Auro, зберігаючи дверям на виході  з технологічного процесу статус ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ. Уся продукція безпечна для людини, не шкодить здоров’ю, що особливо важливо для людей з підвищеною чутливістю (алергією)  на подразники хімічного походження – лаки, фарби.   


        На фінішному етапі в виготовленні міжкімнатних  дверей ми застосовуємо метод воскування дверей, складники якого - тільки природна сировина. Воскування (вощіння)  – один з найдавніших методів обробки деревини. Після воскування деревини на дверях  утворюється більш кристалізована поверхня, краще підкреслюється краса і гарніше проявляється текстура деревини. Під час такої обробки дверей покращуються водовідштовхувальність, зносостійкість, завдяки збереженню природної структури мікропор деревини, після воскування, вона  вільно «дихає» зберігаючи стабільну вологість, тому не розсихається та не утворює тріщин. Переваги цього методу обробки деревини в порівнянні з іншими (лакування)  в тому, що матеріали, які використовуються при воскуванні, всі екологічно-чисті, мають природнє походження, зроблені на основі рослинної та мінеральної сировини. Крім того через глибинне проникнення воску в структуру деревини, потім під час експлуатації набагато легше підлягають реставрації. Пропонуємо Вам перелік складників твердого воску німецької фірми Auro, який ми застосовуємо в процесі обробки дверей:

  • апельсинове масло;
  •  лляна олія;
  • карнаубський віск;
  • бджолиний віск;
  • сушарки(без свинцю);

             Як бачимо усі компоненти твердого воску-природні, що надасть Вам впевненості в справжній екологічності нашого продукту. Наша продукція не містить шкідливих летких органічних сполук (ксилол, фенол, ацетон) і дозволить зробити Вам ще один крок до здорового життя. Адже міжкімнатні двері за статистикою встановлюються в наших оселях раз на 8-10 років. А більшість виробників гарантує не токсичність своїх дверей протягом гарантійного терміну експлуатації, а це в середньому від 6 місяців до 1 року. Drevych завдяки повному процесу сушки, виробництва і воскування дверей надає 3 роки гарантії на свої вироби. Єдиний недолік такого методу обробки – це трудоємкість та довга тривалість процесу воскування в порівнянні зі стандартним лакуванням. Однак кінцевий результатат  того вартий, оскільки здоров’я – безцінне!

 

Інші статті