Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

МІжкімнатні двері. Різновиди. Які обрати?

МІжкімнатні двері. Різновиди. Які обрати?

Ніхто не буде сперечатися з величезною роллю міжкімнатних дверей у формуванні загального дизайну і стилю інтер'єру, однак питання вибору міжкімнатних дверей іноді ставить у глухий кут навіть досвідчених дизайнерів. Складність вибору міжкімнатних дверей полягає в тому, що вони повинні вписуватися в загальну інтер'єрну концепцію не тільки за кольором і фактурою, але також і за стилем, гармонуючи з образом приміщення в цілому.

Асортимент сучасних міжкімнатних дверей сьогодні дуже великий, вони можуть бути: ламіновані - найдешевший варіант, оскільки такі двері мають мінімум деревини, переважно в каркасі і ззовні оздоблені синтетичними замінниками(плівкою, ламінуванням, паперовим покриттям тощо) покриті шпоном будь-якої з безлічі порід деревини, мати рельєфну або глянцеву поверхню, виготовлятися з одного або комбінації декількох матеріалів, при цьому кожен з варіантів обробки призначений для різного стилю інтер'єру.

Найбільш популярними сьогодні є шпоновані міжкімнатні двері, так як ззовні вони не відрізняються від дверей, виготовлених з масиву дорогої деревини, але при цьому на відміну від масивних дверей стійкі до перепадів темпарутури та вологи, до того ж, коштують набагато дешевше і важать менше.

Шпоновані двері виготовляються з ДСП, МДФ, або масиву недорогої деревини, наприклад сосни. Підготовлену основу покривають шпоном цінних деревних порід - дуба, палісандра, венге або чорного дерева.

Шпон закріплюють на дерев’яній основі за допомогою мембранно- вакуумного (закріплення матеріалу під вакуумним впливом, ідеально підходить для рельєфних поверхонь ), гарячого ( шпон пресується до дерев'яній основі на клей під тиском) або холодного ( шпон приклеюється до основи ) способу.

Шпоновані двері виглядають вишукано, захищають від холоду і шуму, стійкі до змін температури і вологості повітря. До створення таких дверей наші виробники і дизайнери намагаються підходити творчо, постійно придумуючи для них нестандартні рішення, які підходять під будь-який по стилю інтер'єр.

Останнім часом все більш затребуваними стають і глянцеві двері, які покривають спеціальною емаллю, особливо добре такі двері вписуються в приміщення з мінімалістичним інтер'єром, де розкішні двері попросту недоречні.

Для того щоб зробити двері глянцевими, використовують спеціальний лак, емаль або поліестерове покриття, дотримуючись строгих і чітких ліній і форми. Крім того, глянцева поверхня дверей може поєднуватися з декоративними рельєфними елементами на ній або комбінаціями матових і глянцевих поверхонь .

Також в нас у продажу можна знайти і рельєфні , або як їх ще називають 3Д двері. Такі двері мають об'ємний авторський малюнок і виглядають просто розкішно, що дозволяє ідеально вписати їх в інтер'єр житла, виконаний у стилі бароко або класичному стилі.

3Д двері також виготовляються методом шпонування, можуть бути розсувними або класичними відкривними. Такі двері мають свою власну загадковість і привабливість і благородно виглядають в інтер'єрі. Такі двері можна встановити в приміщенні з абсолютно будь-яким дизайном, так як вони можуть бути самими різними за своїм кольором і фактурою.

Найдорожчими є двері міжкімнатні з масиву деревини: сосни, вільхи або дуба. Дороговизна такого виду дверей прямо пояснюється суцільною дерев'яною структурою, екологічною чистотою, твердістю, та довговічністю.

Відомі виробники міжкімнатних дверей такі як т.м Древич ( Drevych ) намагаються не економити на матеріалах і випускають продукцію найкращої якості, щоб двері не тільки естетично виглядали зовні, а й були практичні, довговічні і прості у догляді і експлуатації. Завдяки повному циклу виробництва дверей Drevych виробник надає розширену гарантію на продукцію 3 роки!

У виготовленні таких дверей використовуються безпечні та якісні лаки, фарби і емалі, тому вони придатні навіть для установки в дитячих кімнатах. Крім того, виробники готові запропонувати вам двері не тільки будь-якої стандартної висоти і ширини, а й виготовити двері під замовлення за розмірами наявного дверного отвору.

Попередні статті
  • Сходи. Типи сходів
    Сходи. Типи сходів
    Сходи можна класифікувати за різними критеріями: по конфігуації, за способом функціонування, по матеріалу, за способом кріплення, за формою та інше.. У даній статті розкриваємо найтиповіші види сходів та їхні різновиди
    Сходи. Типи сходів