Кошик
4 відгуків
Потрібна фахова консультація? Звертайтесь

Сходи. Типи сходів

Сходи. Типи сходів

Сучасні елітні сходи від Салону Домашнього Затишку уособлюють в собі найнеймовірніші фантазії господаря та ексклюзивні рішення конструктора-дизайнера. Сходи , як прикраса інтер'єру, підкреслюють смак та відчуття стилю своїх господарів. Сходи, як результат спільної  творчості конструктора, дизайнера, слюсаря та ін. складаються з декоративних та функціональних частин  та елементів. 

Якими б не були сходи зовнішні, внутрішні, переносні, широкі чи вузькі, гвинтові чи маршеві, спіральні сходи чи прямі, сходи з перилами та поручнями чи без них - це незамінний атрибут дому,  сходи - важливий елемент, що пов'язує рівні  вашого дому.
       Розкладні , телескопічні , модульні  зручні при транспортуванні та монтажу. Адже доставка громіздких сходів додасть додаткових клопотів господарю. На нашому сайті ви   завжди знайдете корисну інформацію про сходи, до прикладу, які сходи можуть бути багатофункціональними, яким має бути розташування  запланованих сходів , ми розповімо вам про комплектуючі для сходів та, нарешті, велика кількість фотографій, ескізів, креслень сходів допоможуть вам розібратися і не потонути в безкрайньому та захоплюючому виборі сходів , та вам не потрібно довго та виснажливо шукати необхідну модель сходів , тому що у нас ви знайдете найвитонченіші сходи. У нас ви можете замовити сходи будь-яких типів, для дому, чи офісу, найскладніших конструкцій, гвинтові , сходи  на дерев'яній основі , на металевій основі, чи на бетонній основі.                                                                 

        Розробку макету здійснюють архітектор-дизайнер та конструктор, а виготовлення та установку сходів - спеціалізоване сучасне виробництво, висококласні робітники та монтажники. Сучасні сходи достойно доповнять будь-який інтер'єр: класика, модерн, hi-tech, та при цьому будуть прекрасно виконувати свої основні функції.  Щоб підібрати сходи , потрібно мати деяке уявлення про всі існуючі види.

Види сходів

Сходи можна класифікувати за різними критеріями:

  •     у залежності від розташування  внутрішні та зовнішні сходи ;
  •     по конфігурації маршові та гвинтові сходи;
  •     за способом функціонуваннясходи стаціонарні сходи, що трансформуються,   переносні сходи;
  •     по матеріалу виготовлення- сходи дерев'яні ,  Металеві з різних видів металу , сталеві, комбіновані , ковані сходи , сходи з каменю , з скла , з кераміки і ін.;
  •     за способом кріплення до основисходи на косоурах та тятивах сходи на больцях сходи на опорній колоні Монолітні сходи 
  •     за формоюпрямі сходи сходи з поворотом маршів криволінійні сходи ,  гвинтові сходи спіральні сходи та т.д.;

Окрім описаних конструкцій сходів ми пропонуємо вам широкий вибір інших рішень для ваших сходів . Палітра нашої продукції постійно розширюється, і, якщо вам потрібні шпиндельні сходи , підвісні, гофровані, комбіновані ,місцезберігаючі, компактні, ми завжди до вашим послуг.